En İyi Tarife Şeysi...

Merabayın,

Şimdi ben Avea kullanıyorum da, kaç para ile hangi tarife en iyisi -konuşma süresi ve mesaj hakkı bakımından- oluyor acep? Her ay 30 TL yüklüyorum, tarife neyin yok diye bir iki haftada tükeniyorlar. Hem o para çok fazla, daha az TL ile güzel sonuçlar elde ediliyordur tahminimce...

Var olun sizler. Mutlu bir Mayıs olsun...

kaç dakka istiyorsun? mesaj istiyor musun? değişir o rakamlar. ama 25 lira civarına her yöne 500 dakka 1000 sms civarı birşey veriyor artık tüm operatörler.

faturalı her açıdan daha avantajlı, faturalıya geçmen daha mantıklı olur kanaatindeyim.
  • cro.magnon  (21.05.12 22:47:00 ~ 22:48:40)
Şöyle en az 300 dakika, 300 mesaj hakkı olsa mesela... Ve faturalı olmasa mümkünse.

  • balekmek  (21.05.12 22:53:59)
avea kullanıyorum,

1000 dk heryöne - 30 tl
1000 msj heryöne+10000 mesaj avea ya 11 tl

toplam 45 liraya falan paşalar gibi kullanıyorum. tavsiye ederim.
  • hope ender  (21.05.12 23:09:43)
19 liraya şöyle bir şey var:
www.avea.com.tr

şart olarak 25 yaş altı birinin TC kimlik numarası yeterli.
  • sfenx  (21.05.12 23:20:10)
Hope ender, çok dedin yahu. Ben daha da azını arıyordum.

Ve hatta arkadaşımdan az önce gelen tavsiye üzerine tam aradığımı buldum gibi. Kantin paketi varmış; kantinli olduktan sonra, her yöne 300 dakika, her yöne 300 mesaj hakkı ve 1 GB internetin her birini 9 TL'ye alabiliyormuşsun. Üyeliğe mahsus 9 TL gidiyormuş sanırım ama sonrasında 18 lira -dakika ve sms- işimi görecek olmam gayet güzel olacak..
  • balekmek  (21.05.12 23:28:50)
Sfenx, güzelmiş hatta fazla bile benim için ama konuşma hakkı sadece Avea içi tanımlı imiş o pakette..

  • balekmek  (21.05.12 23:31:19)
Numaranı hazırkarta taşırsan şöyle bir olay var:

19 liraya her yöne 400 dakika ve 2.000 SMS! Üstelik gençlere Turkcell’lilerle 5.000 SMS daha! Ayrıca numaranızı taşıyarak Hazır Kart’a geldiğinizde 10 ay boyunca aylık HER YÖNE 50 dakika da hediye.

www.turkcell.com.tr

Bir düşün derim.

Bunun dışında Hazırkartlılara ayda 30 liraya 500dk+500sms+500MB olan bir paketi daha var ama yukarıdaki işini görür diye düşünüyorum.
  • iustitia omnibus  (21.05.12 23:45:12)