[]

diablo 3 bağlantı sorunu

Ya arkadaş şu oyunu 1 mbit bağlantı ile oynamak işkence haline geldi. Battlefield 3'ü, COD u falan rahat oynuyorum, ama bu oyun beni deli ediyor. Latency 200 küsür msde olunca yeşil idare ediyor, fakat kafasına göre turuncuya düşüyor.

Öyle boktan durumlar oluyor ki, 5 yaratık bana vuruyor, ben deli gibi ateş etmeye çalışıyorum, bir bok olmuyor, mal gibi duruyorum ve yatıyorum. Kafayı yiyecem.

Bu oyunu oynamak bu kadar zor mu şu bağlantıyla

 
ben oynuyorum.


  • clones  (21.05.12 23:11:40) 
maalesef ben de aynı sorunu yaşıyorum.6 Mbit akk yüzünde daha ayın 17'sinde
1 mbit düştü.

1 mbit ile internet'de dolaşmak bile eziyetken oyun oynarken sıkıntılı olmaması garip olurdu.Ps3 fifa oynarken takıntılı oluyor.

Diğer oyunları bilmem.
  • tuncaycafer  (21.05.12 23:19:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.