2012 KPDS (ingilizce) Nasıldı ?

Ösym nin soru-süre bazındaki en cömert sınavıydı sanırım.1.5 saat önceden ilk defa bir sınavı bitirdim.80 soru 180 dakika.
Girenler varsa nasıl geçti ? Felsefik sorular mantıklımıydı ki

hangi kpds sınavına kolaydı desem sonradan beklemediğim kadar yanlışım çıkıyor ama kasım ayındakinden çok daha rahat geçti benim için, en azından dilbilgisi ve kelime soruları uğraştırmadı, paragraflar da aşırı zor değildi bilinmeyen kelime sayısı yok denecek kadar azdı. (ölçütüm kasımdaki aptal diyalekt paragrafı, bu sınavda hiç o tip paragraflar yoktu) fakat londra olimpiyat sorusu ve hangi çocuğunu daha çok seviyorsun sorularına uyuz oldum :) doktor sorusuna ise ben asla cevap vermezdim, bir saat daha bekleyip resepsiyondakinin gelip doktor bey şimdi sizi görecek demesini beklerdim :))

  • irbat  (21.05.12 10:16:37 ~ 10:39:05)
gramer KPDS için kolay paragraf KPDS için zordu toefl paragrafları gibiydi bazıları

  • kerem75  (21.05.12 10:34:39)
yok bi de öğretmen sorusu vardı.hani ders veriyo millet geç geliyo.seminerdi sanırasam. son gelene ne der diye bir şık istiyodu.ben direk e şıkkı dedim.üzgünüm gelemezsin dedim.başka yakın yoktu.doktor kolaydı canım en nazik olan zaten tek şık vardı :d
ama paragfaflar gereksiz uzundu

  • seindfeld  (21.05.12 12:00:24)
üzgünüm gelemessin mi? ben kusura bakma ben devam edicem dedim sunuma (firmly kelimesi yüzünden):D

  • irbat  (21.05.12 13:13:13 ~ 13:13:21)
yanlış da olsa sinir oldum.4 kere geç mi gelinir arkadaşım.inadına yemişim puanını ben bunu yaparım dedim artık :)

  • seindfeld  (21.05.12 20:08:47)