[]

The avengers - 3d

izlemeye değer mi?

İzleyen var mı? 20 liraya geliyor bilet parası istanbulda, bir esprisi var mı 3 boyutun yoksa direk normal izlemek daha mı mantıklı?

edit : imax 3d

 
Avengers'i 3D izleyen arkadaşım sinemadan evine geldi. Beni aradı. ''olamaz böyle bir şey, öyle yanımıza kadar geldiler, böyle filmin içine girdik, film zaten harika, iyi ki böyle izlemişiz'' diye 20 dakika anlattı.

''oğlum tamam işim var sonra ara'' derken ben, o hala ''dur dur şurayı da anlatayım valla son'' diyordu.

bilemedim şimdi bak...
  • humancentipad  (20.05.12 20:06:13) 
1. 3d'ye gerek yok öyle ahım şahım bir mevzusu yok.
2. filmin kendisi de ahım şahım değil, 2 ay sonra internete dvdrip'i düşünce indirip izleyin. süperkahraman filmleri için 9/10'dur normal filmler arasında taş çatlasın 6/10 falan. ama boş aksiyon seviyorsanız ve diğer filmleri izlediyseniz izleyebilirsiniz yine de. ben izledim tatmin oldum.

  • sanal hayvan  (20.05.12 20:08:13) 
sinema biletleri pahalı geliyor. eskiden daha makuldü artık zıvanadan çıkmış. ama değer diyelim yine de. güzel bir aksiyon filmi. ama sakın önlere oturma, önlerden çok kötü oluyor.


  • ermanen  (20.05.12 20:10:25) 
sırf imax için gidilir. Ben test ettim başarılı :). Zaten imaxe düzgün film geldikçe gidiyorum. Bence kaçırma imax'te izliyeceksen.

Edit :En arkalarda otur mümkünse. (perdeyi karşıdan görmende önemli tabi)
  • onakomabunako  (20.05.12 20:11:02 ~ 20:13:00) 
denedim, imkanın varsa %100 gitmelisin. harikaydı. ama pek 3d film izlemediğim için bana da öyle gelmiş olabilir. :)


  • zaraeta  (20.05.12 20:17:58) 
yok bilader izlemesen de olur. içinde üç beş aksiyon sahnesi dışında izlemeye değmez. bazı yerlerinde ulan milyon dolar harcanılan film bu mu bile diyebilirsin.
edit:160bin dolar

  • cetoxim  (20.05.12 20:58:34 ~ 21:00:19) 
@leadri sitede öyle yazıyordu, sitenin yalancısıyım :)


  • cetoxim  (26.05.12 13:16:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.