canınız sıkıldığında..

...ne yaparsınız ? öyle böyle değil ama, çok canınız sıkılmış, yapacak hiçbir şey yog..

sokağa çıkarım. en azından buraya yürüme yolu olarak en uzak bakkala gidip sigara veya cips falan alır gelirim.
giderken yolda gördüğüm kadın hakkında "aa şu karıya bak ayakkabısı ne çirkin" şeklinde kendi kendime dedikodu yapıyorum falan. nasıl iyi geliyor bilsen.

  • vakumlu  (19.05.12 18:36:02)
evden üniversiteye kadar koşarım. (yaklaşık 8 10 kilometre). veya daha iyisi müzik açar uyurum. çok sarıyor.

  • cetoxim  (19.05.12 18:38:30)
sokağa çık dolaş gez, yok ona üşenirim diyorsan cipsini al çayını falan hazırla dizi film izle, çılgınlık da yapabilirsin biraz.

  • juusto  (19.05.12 18:39:01)
twitter'da tt'lere gözat bilmediğin bir şey varsa vikiden sözlükten falan araştırmaya başla sonra bir bakıyorsun saatlerce kaptırıp gitmişsin.

  • cdiyez  (19.05.12 18:40:42)
haberdar olmadığım önemli rock ve metal gruplarını keşfederim (bkz: iron maiden diye bi grup buldum süper)

  • f2dx  (19.05.12 18:48:11)
bugün çok canım sıkıldı. bir kaç saatlik buhran geçirdikten sonra dışarı çıktım. ama suratım beş karış asık böyle beni gören karşı kaldırıma geçiyor falan. hatta mahalleden arkadaşlar selam bile vermedi bana o derece fenayım neyse iki tur attım alışveriş yapıp eve döndüm simdi keyfim daha iyi çünkü pizza söylicem ve aburcubur aldım :P

  • neira  (19.05.12 18:54:34)