lazerle göz ameliyatı

bunu devlet karşılıyor mu? nasıl bir ameliyat? olanlar tavsiye eder mi? ilerde olmayı düşünüyorum da.

birkeç seve evvel oldum. çok kolay bir ameliyat, çok kısa sürüyor ve çıktığın gibi evine gidbiliyorsun.

ancak olduktan 1 buçuk sene sonra tekrarladı. fakat babam da aynı zamanda olmuştu ama o çok memnun hala sağlıklı gözleri.
göün derecesine ve sanıyorum ki ameliyat sonrası hayata göre değişiyor sonuç. (bilgisayar başında fazla oturmak, çok kitap okumak vb gibi şeyler tetikleyebiliyor.

bir de not: dünyagöz'de olmuştum. 1 sene içerisinde sorun tekrarlar ise ücertsiz 2. bir ameliyat yapıyorlardı.
  • vakumlu  (18.05.12 17:34:46)
@vakumlu tekrarlaması kötü olmuş. tekrarladı derken eski halinemi döndü? ailede bir ben uzağı göremiyorum maalesef. baba anne falan hep yakını göremiyolar. ne kadara oldun?

  • geberix  (18.05.12 17:37:11)
istanbul'daysn beyoglu göz hastanesine mutlaka ugra muayene olun ve ücretleri cok makul,çalışan kadrosu ilgili,bilgili,deneyimli.

  • maral  (18.05.12 17:40:05)
eski halinden daha beter oldu vallahi.

o zamanın 1500tl gibi bir rakamdı. ama döviz ile çalışıyorlar, şimdiki kur'a bağlı yani fiyatı.
  • vakumlu  (18.05.12 17:42:25)
@maral tavsiye için teşekkürler. evet istanbuldayım. araştırırım.

  • geberix  (18.05.12 17:45:29)
rica ederim,ortamın sefil durumu sizi caydırmasın hekimler cok ilgililer.

  • maral  (18.05.12 21:38:48)