hediye edilecek kitabın fiyat alanını kamufle etme önerileriniz

elimizde arkadaşa hediye edilmek üzere bir kitap var. ama fiyat bilgisi kitabın arka kapağına küçük de olsa basılmış. bunu saklamak veya farklı bir şekilde (belki de muzipçe) kamufle etmek için dahiyane fikirlerinizi bekliyorum. yani istediğim şey o bölümü gören kişi en azından şaşırsın veya gülsün falan filan...

bu arada fiyat 8 TL

orijinalliği bozmayın bence, etiket yoksa problem yok.

  • drthea  (18.05.12 00:05:46)
bence de gerek yok.

  • titoslavija  (18.05.12 00:06:46)
muzipçe değil ama cd kalemleriyle üstünü hafifçe karalayabilirsiniz

ya da arkadaşınızın ilgi alanı bir sticker yapıştırabilirsiniz
  • la noix  (18.05.12 00:08:08)
vay lan hayallerim yıkıldı. meğer bunu cazip bulan bir tek ben varmışım. halbuki nasıl da bir gazla açmıştım başlığı :(

  • holydreamer  (18.05.12 00:08:14)
Bence de cazip, düşünülmüş ve emek harcanmış olacak sonuçta. Yara bandı olur mu ki? Ya da aksine daha da belirginleştirebilirsiniz (nasıl bir kelimesin sen?) belki..

  • balekmek  (18.05.12 00:12:42)
orijinal degil ama fiyati jiletle kazimak da bi yontem.

  • compadrito  (18.05.12 00:14:09)
Delebilirsiniz de belki fiyat kısmını. Hatta ortaya çıkan yere ister bir şey çizin, ister gerçek fiyatı tekrar yazın. Bunu görsem severdim sanırım.

  • balekmek  (18.05.12 00:18:44)
peki şöyle yapalım. benim aklımda iki fikir var. bunları değerlendirseniz nasıl olur?

8'i daha belirgin bir kalemle yan çevirip sonsuz işareti yapmak. yanındaki tl kalacak.

başka bir etikete paha biçilemez yazıp üstüne yapıştırmak.

burada kitabın değerli olduğunu vurguluyoruz.

#bu arada balekmek'in önerisi çok etkileyici.
  • holydreamer  (18.05.12 00:21:41 ~ 00:22:44)
nedendir bu çaba?

yani kitanın cinsi kapağı yayın evi üçgeninde şöyle bi bakınca fiyatı bilinir.ha zaten amacımız bu değil anladım o kadarını da düz adamlık candır. veriver gitsin. 10 liram vardı üstüne de simit ayran yaptım keh keh diye espiri çevir. ben daha çok severdim böyle bi durumu.
  • cecilia  (18.05.12 00:21:51)
aslında normalde bunu yapmam ama bir anda gaza geldim değişik bişeyler olsun dedim. heves kırmayalım sevgili @cecilia

  • holydreamer  (18.05.12 00:24:21)
kitabı delme len :)

  • skayas  (18.05.12 00:27:45)
hani şerit şeklinde tipex var ya, beyaz renkli.. ben onunla ufak bir sansürleme yapıyorum. bence de direkt fiyatının görünmesindense şık bir şekilde kamufle etmek mantıklı. ama dediğin gibi üstünden çizerek vs oynamak hoş olmaz; gizlemektense vurgulamış oluyorsun. altenatif olarak cd kalemine de +1

  • manuel mandalina  (18.05.12 00:30:21)
güzel bir sticker yapıştır hani bu plastik olanlar oluyor ya dolaba filan yapıştırılıyor onlardan kırtasiyelerde bulursun sanırım

  • gündüz m  (18.05.12 00:41:56)