Diablo 3 alıp almamak...

Selam dostlar. Biliyoruz ki hiçbir yerde kalmadı kendisi. 25'inde bi posta daha geleceği biliniyor, bazı yerler haziran diyor vs. Geldiği zaman 110 liraya kutulu alma şansım var haliyle, hem de taksite böldürerek falan. Tabi yetişebilirsem/bulabilirsem.

Sorum şu: bunu bekliyim mi, yoksa blizzard'a girip babalar gibi 60 yuroyu tek çekim basıyım mı? Fark 30 lira. Finaller falan da var, hafta içi ful çalışıcam falan. Ama yine de oynanmaz mı hacı ya? Yani çalışma arasında, yatmadan önce, sabah uyanınca vs oynayacağım 1-2 saate değer mi 30 lira? Kendi derdinizmiş gibi bi cevaplasanız ya. Teşekkür ettim.

kenara koyuyosun kutuyu kalıyo hacı ya. bilemedim, belki de dünyanın en malca ikilemindeyim ama resmen kararsızım. bi el atalım bi fikir verelim.

  • foreignsilhouette  (17.05.12 18:00:20)
55 yuroydu en son.

  • uckac  (17.05.12 18:00:48)
59.99

  • foreignsilhouette  (17.05.12 18:02:38)
Eğer alırsan 1-2 saatle olmaz o kendini kaptırırsın. Finaller patlar benden söylemesi.

30 lira fazla, kutusuz ve finaller sırasında işler sarpa sarar. Bir sürü eksisi var bence şu an online almanın.
  • Vicy89  (17.05.12 18:22:05)
kutulu al.

  • nolmus yani  (17.05.12 18:57:28)
illa ki kutulu al derim ben.

  • safseven  (18.05.12 15:04:58)