ekşiduyuru butonlarına cursor?

Şimdi ukalalık gibi olmasın, illa ki olmamasının bir sebebi vardır diye düşünüyorum ama ekşiduyuru butonlarında cursor neden yok? Bir duyuruya cevap verirken butona basıp basmadığımızı anlayamıyoruz. Öylece bekledikten birkaç saniye sonra onaylıyor ya da hata veriyor butonlar.

Bir cursor eklense de, böylece bilsek butona basıp basmadığımızı. Daha iyi olmaz mı?

Var da ben de mi çalışmıyor diyorum ama bugüne dek birçok makinadan girdim, hep aynı.

css inde belirtilmemiş cursor.
benim de merak ettiğim bir konu.
halk merak ediyor.
  • vadrigar  (17.05.12 10:16:30)
ayrıca çokta soğuk duruyor böyle sanki taşa basmışsın gibi oysa basınca bir değişse yumuşasa koyulaşsa filan negzel olur.

  • lunedor  (17.05.12 10:36:49)
deneme :)

  • okumayi sevmeyen okur  (17.05.12 10:45:03)
yaptim bir seyler.

bu da test olsun.
  • fader  (17.05.12 13:34:12 ~ 13:34:23)
güzel olmuş yani en azından bir şey olmuş tıkladığımızı anlıyoruz:)
ama gönderiliyor sığmamış tam basınca yarım çıkıyor bilginize.

  • lunedor  (17.05.12 15:13:02 ~ 15:26:25)
gönderiyor yazısı sığmıyor hocam:) bir de allah rızası için bir cursor pointer çaksan sunun ağzının ortasına çok mübarek olcak oh hell yeah

  • vadrigar  (17.05.12 15:28:26)
"gonderiyor" degildi zaten. "gonderiye.." yaziyordu ama anlasilan font farkliligi yuzunden sigmiyormus. simdilerde duzelmis olmasi lazim.

  • fader  (17.05.12 15:42:12)
nolmuş ağzından mı öpmüş :)

  • njtbcrn  (17.05.12 21:31:13)
"gönderiye" nedir ki :) ahah durduk yere ekşiduyurunun içine ettik, zarar verdirdik adamlara:)

  • vadrigar  (18.05.12 11:18:45)
deneme..

  • quasimodo  (04.06.12 12:17:02)