ortalama eski bir türk filmi???

bundan yaklaşık 7-8 sene önce sanıyorum ki show tv'de gece geç bir saatte bir film izlemiştim ve epey şaşırmıştım zira film türkiye şartlarında oldukça marjinal ve underground tarzdaydı. yine sanıyorum ki en fazla 10-15 yıllık bir geçmişi vardır. yani 1995-1999 arası bir yapım olabilir.

kafamda filmin konusu ve içeriği ile ilgili neredeyse hiçbir şey yok. yarı uykulu izledim sanırım, bir de çok zaman geçti ama karakterlerinden aklımda kalan bir cüce, bir travesti ve bir de palyaço olması. hatta bir de yıkıntı bir binada yaşayan değişik bir homeless kadın. böyle beyoğlunun arkasokaklarında geçen bir havası vardı. çok kenef yerlerden geçip aksiyonlu bir takım olaylar yaşıyorlardı. sonunda ise rengarenk balonlar havaya bırakılıyordu, bunu da travesti olan yapıyordu. ama gel gör ki filmin adını hatırlamıyorum......

o zaman bu zamandır aklıma geldikçe bu filmi soruyorum, soruşturuyorum. aklımda kalanları aktarıyorum ama kimse bilmiyor arkadaş, bilen yok mudur içinizde. biri bana yardım etsin nütfeeen

anlat istanbul olmadığına emin misiniz?

  • psychosocialll  (16.05.12 22:19:34)
Dönersen Islık Çal

  • hair freak  (16.05.12 22:25:16)
filmin sonunda renkli toplar sokaklara saçılıyorsa, dönersen ıslık çal'dır.

  • marcelorios  (16.05.12 22:27:20)
spoiler;
www.youtube.com

  • bach birdir  (16.05.12 22:29:58)
al sana tüm film.
alkislarlayasiyorum.com

  • hocam fazla egon var mi  (16.05.12 22:30:56)
ya çok teşekkür ederim, resmen "dönersen ıslık çal" imiş. tekrar saolun :)

  • frln was here  (16.05.12 22:34:54)