Taksim'de nereye gidilir?

Merhaba sevgili güzel insanlar.

İki herif Taksim'de oturup güzel biralar içmek ve rahat rahat gecelere kadar muhabbet etmek istiyoruz ama ikimiz de nereye gitmek gerekir, bilmiyoruz. Aşırı gürültülü olmayan, temiz ve tercihen çok pahalı olmayan bir bar tavsiyeniz var mı?

Bir de gece on ikiden sonra Taksim'den Avcılar'a ulaşımı nasıl gerçekleştirebiliriz?

Teşekkür ederim.

pendora gidin dönüş içinse taksi dolmuş ile cevizlibağa gidin ordan taksi uygun olur dicem ama o da çok yazar tam bilemedim bak onu
edit: içen arıya gitmeyin bence pis bir mekan.
edit 2: ahaha dönüş için saçmalamışım yahu metrobüsün gece devam ettiğini unutmuşum. ama metro 12'ye kadar. taksimden atlayın taksiye. ordan mec. metrobüs durağı ordan da ver elini avcılar
  • metehan01  (16.05.12 18:31:14 ~ 18:35:26)
  • arcalion  (16.05.12 18:32:37)
ben bu tür durumlarda nevizade'de bulunan akdenizi tercih ediyorum. müzik çok gürültülü değil güzel sohbet edilebiliyor. birası güzel (bomonti).

on ikiden sonra tarlabaşından dolmuşla yenibosna yenibosnadan taksi ya da taksiyle zincirlikuyu oradan da metrobüsle avcılar yapılabilir.
  • flexin  (16.05.12 18:33:55)
dönüş için, metroyla mecidiyeköye geçin. mecidiyeköyden metrobüsle avcılara geçin.

  • zozjotejmnk  (16.05.12 18:33:59)
12'den sonra metro çalışıyor mu ki?

dolmuşla cevizlibağ'a gidip oradan metrübüse geçebilirsiniz.
  • dasher  (16.05.12 18:52:48)