Evde bakımı kolay bitki

Daha önce bakımı çok kolay diyerek verdikleri iki bitkiyi öldürdüm. Bir yıldır falan da Aloe Veram var. Ayda bir su vermeme rağmen hızla büyüyor.. Onun gibi bakımı gerçekten kolay olan bitkiler arıyorum. Teşekkürler.

yine diğer kaktüslerden ve sükülentlerden edinebilirsin. kalın yapraklı bitkiler daha kolay genelde. kurağa dayanır. kılıç olabilir, evin havasını temizlermiş.

  • kediebesi  (16.05.12 17:28:07)
İlk akla gelen kaktüs, ona da ayda bir su vermek kâfi oluyor. Fesleğen de iyidir o açıdan, hem mis gibi kokar.

  • balekmek  (16.05.12 17:28:38)
aloe vera iyidir rahat büyür
bir de sarmaşıklar kolaydır. çok soğukta donmadıkları sürece hayvan gibi büyürler

  • la noix  (16.05.12 17:28:56)
(bkz: difenbahya)

bu önerdiğim bitki su ve az güneşten başka bir şey istemez ve hızla büyür.
  • santiago nasar  (16.05.12 17:54:21)
boşver bitkiyi balık al :) Beta balığı çok tatlıdır mesela

  • francesca  (17.05.12 16:42:17)