avengers -kim kimi döver?

gece gece can sıkıntısı işte, sizin güç sıralamanız nasıl, kim kimi döver sizce?

1. thor
2. hulk
3. iron man
4. captain america
5. black widow
6. hawkeye

benim sıralamam bu.

fakat, iron man bence hulk'ı döver bi şekilde, hulk iron man'i yakalayana kadar ohoo. sıralamadaki tek istisnam o gibi.

iron man thor'u yener çekiçle olcak iş degil bu adamda teknoloji var :)

  • Neden Jon Soylesene Neden  (16.05.12 02:05:58)
1)Thor (adam tanrı beyler)
2) iron man
3) hulk
4)hawkeye
5)black widow
6)captain america (hiç sevmem)
  • skywalkeremre  (16.05.12 02:08:49)
kim kimi dover bilemem de kiz kaldirmada hulk hepsinin eline verir.

tabi ilk once herkes tony stark daha fazla kiz kaldirir diye dusunuyor ama hulk'in da ereksiyon gucu fazla. sonucta tony insan evladi. ama hulk oyle degil , eger adamin eli , bacagi sinirlenince 10 birim buyuyorsa baska yerlerine buyuyordur hayvan evladinin.

tony hulk ile boy olcusemez bu baglamda.

tony; para hersey degil kocum , para da bi yere kadar. sincerely , team hulk.
  • harrage  (16.05.12 02:10:15)
"thor" tabii ki ama film diye abartmamışlar doğal olarak...

  • ermanen  (16.05.12 02:33:40)
1-hulk
2-thow
3-iron man
4. captain america
5. black widow
6. hawkeye
hulk'ı başa koyma gereği duyuyorum ben. thor dediğin adam tanrı evet, iron man dediğiniz adamın kafası çalışıyor parası var.
ama hulkun gücünün sınırları net olarak çizilmemiş durumda. ilk çekici ağzının ortasına yedikten sonra daha sinirli ve daha güçlü olarak yerinden kalkıcaktır. iron man'in uzaktan çiuv çiuv ışın atıcaksa evet hulkun işi zor. yine de bilek güreşinde kolunu koparır eline verir.

çizgi dizi olanını izlemedim ama divxplanette harıl harıl çevirileri yapılıyor, bir dolu adam da indirmiş.
  • geven kafa  (16.05.12 03:08:58 ~ 03:10:07)
bokuma thor yener. hulk yener lan görmediniz mi filmde.

  • bones  (16.05.12 04:48:18)
alayını sikerim de, önce filmi izlemem lazım.

  • desdinova  (16.05.12 08:18:06)