Eurovision - Yunanistan - Serdar Ortaç

Yahu şöyle bir şey var bir göz atın;

www.youtube.com

Yunanistan bu şarkıyla katılacakmış Eurovision'a. İddia da şu ki; orjinali Türkçe'ymiş bunun. Ama videodan bir bok anlamadım. Serdar Ortaç var ama ses onun değil, Türkçe bile değil sanırım :S ya da Azerice filan.

Neyse sorum şu ki; bu işin aslı ne?
Sağ taraftaki şarkıyı bilen var mı? Ya da bu melodide bir Türkçe şarkı bilen?

Ek: En azından Serdar Ortaç'ın o klibi hangi şarkıdan, onu söyleyin.

akorları ve ritmi amaaaan hiç bişey yapma canımaaaa minneeetle aynı gidiyo. şarkının adını bilmiyorum. ama hepsi birbirinin aynısı zaten bişey çıkmayabilir.

edit: hatta sözler de o
  • cocodancer  (16.05.12 01:04:29 ~ 01:05:36)
klip canıma minnet:
www.youtube.com

  • somethinginthewayshemoves  (16.05.12 01:07:24)
sanırım yunana okutmuşlar şarkıyı ya da "bot" da olabilir. söyledikleri kelimeler türkçe sadece kelime vurguları ağır yanlış. azerice hiç böyle bir şey değil bu arada.

  • espandon  (16.05.12 01:27:10)
Evet tamam üçünüzün dediği de doğru.

Benim yorumum: Ulan bula bula Serdar Ortaç'tan mı çaldılar şarkıyı?!..
  • long live rock n roll  (16.05.12 01:35:07)
@long live rock n roll Acaba onlar Serdar Ortaç'tan çalmadan önce SO kimden çalmış? Ayrıca gerçekten SO'dan çalınmışsa bu umarım birisi topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki der ve aradan sıyrılır.

  • james choice  (16.05.12 03:18:53)