[]

angara angara güzel angara

Saat 18'deki bir davete yetişmek için istanbuldan uçak bileti alacam, lakin 12.20 - 13,45 seferi var azıcık ucuz. Öbürü ise 15.45 - 16.40 azıcık daha pahalı.

Ankara'da yapacak birşeyim yok açıkcası o yüzden çok erken gitmenin de anlamı yok. Ama yanılmıyorsam hava alanından şehir merkezine 1 saate yakın sürüyormuş otobüsle? Bu doğru mu? O zaman 16.40 da inersem, olası rötar ve şehir merkezine yolculuk süresini katarsam 6 dan geçe mi kalırım ?

Bir de, ankara'da buluşcak görüşecek duyuru tayfası var mı? Cuma gün içinde ya da belki haftasonu da oralarda kalabilirim.

 
sonraki uçaklarla yetişemezsin zaten, erken gel.


  • kediebesi  (15.05.12 14:05:44) 
Erken git, havaalanı şehir merkezi uzak. Trafik falan varsa hepten sıkıntı olur bir de.ben bi ara o yol hiç bitmeyecek sanmıştım. Ayrıca kızılay veya 7. cadde de zaman geçirebilirsin.


  • skywalkeremre  (15.05.12 14:36:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.