[]

izin epostası

Selamın aleyke,

Amir'imden (ne demekse) cuma günü için izin istedim, adam tamamdır dedi. Yalnız bana eposta at ki yazılı olarak bende bulunsun dedi.

Şimdi ben sana okeyi verdim dedi, buna göre karşı tarafa nasıl bir mail atmam gerekiyor?

 
sözlü söylediklerinizi mailde yazın. aynen izin istiyormuş gibi. amirinizde sözlü verdiği okeyi sizde yazılı alın. maile tamamdır diye dönsün.


  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (15.05.12 11:42:48) 
izin istiyormuş gibi değil de aranızda sözlü izin verildiğini ancak yazılı olarak da buradan izin istediğinizi belirtin. siz izin istediniz ama o da vermezse izinsiz işe gelmeme olarak değerlendirilir.


  • ground  (15.05.12 11:51:54) 
direk şu tarihlerde şu sebepten ofiste bulunamayacağımı, ama cep telefonumdan mevcut işlerimi hallederek işlerimi aksatmayacağımı bilgilerinize sunarım diye yazdım.

Gtalk'tan konuştuk, onların yazılı geçmişi inbox'ta saklanıyor normal mail gibi. Eğer bir yamuk olursa chat logları dökerim ortaya diye düşündüm
  • bonjurkes  (15.05.12 11:53:23 ~ 11:53:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.