twitter yardim!

abiler cildirmak uzereyim bu ayni mevzu uzerine dorduncu duyurum. kendi halinde siradan bi twitter kullanicisiyim hicbir linkle falan isim olmaz spam seylere cok dikkat ederim ama gelin gorun ki bi sey bulasti benim hesabima kurtulamiyorum. ne zaman acsam her gun baska baska rus uzantili tipleri follow etmis gorunuyorum. daha kotusu bi suru retweet falan yapmis gorunuyorum. adamlari blockluyorum ertesi gun bi daha bi daha geliyolar 1 aydir falan boyle biktim illaah dedim. benim kontrolumde olmadan listeme giriyolar tweet atiyolar falan bu meretten nasil kurtulucam? herhangi bi seye de tiklamadim etmedim nerden bulamis olabilir? forumlara bulasan spamler gibi ya mutlaka bi kurtulma yontemi olmali daha dun 5 tanesini temizledim bugun gene bi suru retweet'ler falan nasil kurtulucam bu lanet seyden?

onemli: hicbir twitter uygulamasi kullanmiyorum ve ayarlardan email seysini de kapattim

şifreni değiştirdin mi? büyük harfli küçük harfli sembollü böyle kompleks bir şifre yaptın mı?

  • cro magnon  (13.05.12 21:49:50)
şifreni değiştir, kullanıcı adını değiştir bir de öyle dene istersen

  • skywalkeremre  (13.05.12 21:51:55)
şifreni değiştir

  • naturelist  (13.05.12 21:51:57)
deniyorum

  • maresalx  (13.05.12 22:14:45)
applicationlara gir revoke accesslere tıkla

  • gkhnynk  (13.05.12 22:37:42)