dizi önerisi

popüler olanlardan how i met, the big bang, two and a half men, friends izledim. favorim it's always sunny in philly. 1 sezon my name is earl de izlemiştim.
bunlar dışında önerebileceğiniz komedi dizisi var mı?
ya da tamamen farklı türde kaliteli bir dizi de olabilir.
şiddet - gerilim izleyemiyorum, o kadar.

şimdiden teşekkürler.

Black Books sizi deli açar.

Bonusu: Bored to Death ve Scrubs.
  • uyku inadim inat  (13.05.12 01:23:43 ~ 01:24:59)
malcolm in the middle

  • peyton  (13.05.12 01:24:34)
farkli komedi istersen:
him & her
the it crowd
wilfred
2 broke girls

ortaya cesit:
californication
how to make it in america (iptal oldu bu dizi)
  • entrapmen  (13.05.12 01:25:13)
shameless

  • mtfbwy  (13.05.12 01:26:23)
malcolm in the middle ilk iki sezonu izledim ama devamını bulamadığım için izleyememiştim. daha doğrusu indirdiklerimin görüntü kalitesi çok düşüktü.
yazmayı unutmuşum onu. en sevdiklerimdendi:)

  • fuckinginthebushes  (13.05.12 01:26:32)
new girl
www.imdb.com

  • sonsuz  (13.05.12 01:27:03)
shameless amerika versiyonun ilk sezonu izledim ama 2. sezonda sıkılıp bırakmıştım.

  • fuckinginthebushes  (13.05.12 01:27:43)
it crowd +1
bored to death'i seviyorum ama herkes sevmeyebilir onada +1

  • utkucbkc  (13.05.12 01:38:05)
scrubs * friends kadar uzun, friends'den de güzeli en güzeli *
black books * kısadır, ama inanılmaz komiktir *
spaced * kısadır, ve yine çok komiktir. geek temalı, tbbt'yi binle çarpar *
the it crowd * yine geek temalı, ama spaced'e göre göndermeler falan çok daha az. yine de inanılmaz komik *
coupling * friends, seinfield, coupling 3 lüsü komedi dizilerinin 3 büyük klasiğidir *
  • repins  (13.05.12 01:41:46)
anime izle death note süper kaliteli bir animedir.
Kurgusunu izledikten sonra tüm film ve diziler bana artık yavan gelmekte...

  • basond  (13.05.12 01:52:19)
Black books +1
Coupling +1

Pişman olmazsın.
  • gail  (13.05.12 02:34:50)
(bkz: community)

  • yetersiz veri  (13.05.12 04:37:39)
modern family, coupling, scrubs, seinfeld, two guys and a girl and a pizza place, curb your enthusiasm, episodes, simpsons, flight of the conchords, bored to death ilk sezonu.

şimdilik aklıma bunlar geldi.
  • modada modayi takip eden adam  (13.05.12 05:16:14)
senfield ve curb your enthusiasm'i siddetle oneririm. ha bi de arrested development var..

  • toshiro  (13.05.12 10:27:34)
weeds de olur, ingilizlere de yönelebilirsin, mighty boosh, little britain (skeç komedi), fawlty towers (eskidir ama çok iyidir), dişi bir kişiysen de absolutely fabulous da sevebilirsin bu da eski. animasyon olsa da belki goode family de hoşuna gidebilir. arrested development da tam philly ayarında bu arada. hatta bence çok daha iyisi. bir de gerilim sevmem demişsin, ama ben bones epey seviyorum, adli tıpla filan ilgili ama csi lar gibi değil, daha sakin, farklı konular filan, suça çok fazla değinmiyolar, daha çok bilim milim.

  • kediebesi  (13.05.12 10:37:12 ~ 10:39:00)
nasıl yazılmamış hayret! komedi değil ama benim tavsiyem person of interest olacak. ilk 6 bölümünden sonra bu dizinin bağımlısı olmazsan ben de adam değilim =)

  • patlak fermuar  (13.05.12 11:26:58)
komedi için shameless iyidir, hakikaten eğlenceli güzel dizi. bir de 90 dakikalık üç bölümden oluşan the lost room var. komedi falan değil ama, mutlaka izle.

  • rubenanyukov  (13.05.12 11:52:38)
ben çok geç farkettim ,sonra baya üzüldüm: community.

  • pavlovun kedisi  (13.05.12 12:54:01)
sherlock dexter bağımlılık yapar,dikkat.

  • snlyc  (14.05.12 00:02:29)