sennheiser hd-201 hd-202 arasındaki kararsızlık

sennheiser hd-201 fiyat olarak hd-202'den 30-40 lira daha ucuz 100 lira barajım vardı ancak hd-202 nin internette baslarda daha iyi ancak öteki sesleri arkaplana attığı ancak hd-201 in ses konusunda daha dengeli ancak baslarda kötü olduğu söyleniyor. tip ve konfor olarak hd-201 daha önde gibi görünüyor.

şimdi 201'i ben bilgisayarda-evde kullanmak için alıyorum ancak müzik de dinlemek istiyorum bu kulaklıkla. daha önce kaliteli bir headset almadığım için farkı sizlere soruyorum. hd-201 kullananlar nasıl bilirsiniz bu kulaklığı? parayı basıp 202 mi almalı ne yapmalı?

201 kullanıyorum ve ses kalitesi gerçekten güzel ama en büyük dezavantajı kablosu 3 metre. sokakta bazen muzik dinlemek icin alıyorum ama arkadaş bi görsen toplamasam katliam çıkarıcak resmen. 202yi bilmiyorum ama :)

  • GibsonRules  (12.05.12 14:12:08)
1 yıldır 201 kullanıyorum aşırı memnunum. 202 hakkında fikrim yok fakat 201 her anlamda doyuruyor beni, doğru tercih olur.

  • mr rosebud  (12.05.12 14:51:01)