[]

firefox için bookmark eklentisi

hangini kullanıyorsunuz?,,

ben linkin yanındaki yıldıza tıklayınva bookmarklıyor sayfayı ama unsorted bookmarksa atıyor

yok mu şöyle düzgün bi eklenti ekleyelim tıklayalım düzenleyelim yedekleyelim bookmarklarımızı?

 
ctrl+d ile ekliyorum

zaten firefox'ta yerimleri yöneticisi var, ctrl+shift+b ile açılıyor, yedekleme de yapılabiliyor.
  • f2dx  (12.05.12 00:07:29) 
yedekleme için xmarks.

addons.mozilla.org
  • Jackie  (12.05.12 04:14:51) 
multirow bookmarks eklentisi kullanıyorum.3-4 sıra oluyor bookmarklarım.sağ tık layıp boşluğa tutup atıyorum sekmeyi.sonra istediğim yere gene sağ tıkla attım mı tamam oluyor.

yedek için xmarks , şifreler için lastpass kullanıyorum.androidde dahi lastpass kullanıyorum ki şifre falan girmekle uğraştırmıyor beni.
  • keller  (12.05.12 12:37:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.