[]

Spoiler - Iron Man film sonu

-----------------------şıpoylır------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Filmin sonunda shield yöneticisi gelip, dünya sandığınız kadar küçük değil sizinle İntikamcılar Girişimi hakkında konuşmaya geldim dediği olay nedir?

en.wikipedia.org/wiki/Avengers:_The_Initiative

linkinde yer alan olay mı? Koca bir süper kahraman topluluğu olacak, Ayran Men de bunların başında olacak olayları mı?

Marvel ve comic konusunda pek bilgim yok o yüzden biri açıklasa süper olur

 
marvel hakkında bilgin yok da hiç mi reklama falan denk gelmedin. bir hafta oldu avengers çıkalı. iron man olmayacak başında. başında nick fury var işte.


  • ayiadam  (11.05.12 00:39:51) 
avengerstan haberim var, lakin 2008 deki filmin 2012 de çıkacak olan filme gönderme yapacağını tahmin etmedim. Başka bir muhabbet vardır diye düşündüm, demek herifler 4 sene sonrasına şıpoylır vermiş


  • bonjurkes  (11.05.12 00:42:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.