bisiklet tavsiyesi

Merhaba bisiklet severler,

Aslinda aramaya inandim, arastirdim, ettim de gene de netlestiremedim. Tek bisikletim ilkokulda alinan bmxti:)) en son 15 sene once bisiklet kullanmis oldugumu da dusunursek, bilgim sifira yakin. Bu sene bol bol spinning yapinca gaza geldim ve kendimi caddebostan sahile birakip yazin bol bol bisiklet kullanmaya karar verdim. Sanirim sehir bisikleti almam gerekiyor bu durumda. Kisa boylu ve pek guclu olmayan bir insanim, beni fazla yormayacak, orta kalitede, 600-700 lirayi da cok asmayacak ne onerirsiniz?

salcano'nun kendi sitesinde fiyat listesi, model resimleri falan var. bi bak bence o tarafa. fiyatları da normal.

  • thracian  (10.05.12 21:56:36)
kron. gerçi bendeki alüminyum kadro dağ bisikleti 2 yıl önce 400e mal olmuştu. sizi yormayacak bisiklet ancak karbon kadro olanları. ama onları da (dağ bisikleti olsun, şehir bisikleti olsun) 600-700e alamazsınız.
1a-yorulmayı göze alacaksınız.
1b-bütçeyi en az iki katına çıkaracaksınız.
2-haşim işcan geçidi, karaköy ya da sirkecideki bisiklet dükkanlarını bir dolaşacaksınız.
3-yerli üreticileri tercih edeceksiniz (kron yerli. tavsiye ederim).
  • tururo  (10.05.12 22:01:01)
ben bir ay önce bianchi wap aldım. sanırım 750 lira fiyatı ama peşinde %10 indirim yaptılar. gayet de memnunum şu anda.

  • dracox  (10.05.12 22:06:55)
o fiyata salcano, sedona, whistle ve geotech modellerine bakmanı öneririm.

ama yerinde olsam 300-500 daha koyar ve specialized, trek ya da cannondale alırdım
  • halitkin  (10.05.12 22:10:35)
o değil de bisikletler neden o kadar pahalı bana çok pahalı geliyo aga kücükken bana alınan bisikletin fiyatıını düşünemiyorum o zaman 10 sene kullandım neredeyse asgari ücretin 2 katı iyi bi bisiklet şimdilerde

  • murtazaaaaaa  (10.05.12 22:46:18)
bende araştırıyorum alıcam bu yaz şehir bisikleti alma falan dediler türkiye şartlarında şehirde bile dağ bisikleti kullanılır diye öneriler aldım. kron xc250 yi buldum. ama ağırlığı ve uzun mesafe gider mi? konusunda şüphelerim var.

  • velespit  (10.05.12 23:01:01)
sedona 321. bulabilirsen 2010 ya da 2011 modeli. 2012ler biraz tuzlu.

  • defansif orta saha  (11.05.12 17:49:13)
www.facebook.com

şu gruba da bir bakın derim.
  • pilli bebe  (01.06.12 13:33:51)