kızlar sorum size

erkek arkadaşınız ya da takıldığınız eleman, gecenin bir vakti siz uyurken ya da sabah siz uyurkene size bir şey demeden ya da ne bileyim not falan bırakmadan gitse naparsınız? çok abatı bir şey mi sizce?

not: evine gideceğini biliyorsunuz

not2: peki bu durumda karşı taraf çok kızgınsa özür dilemek yeterli midir?

not3: arkadaşlar küfür etmiyelim ayıp oluyor :((

not4: zenc bi çay koy pls slm asl?

not5: uykum kaçtı abi, rahatsız etmektense yatakta dnüp durup, odama gittim abi. oturdum 2 bölüm how i met falan izledim sonra da uyudum. zaten sabahın köründe uyanıcaktım. uyandırmamak için de mümkün mertebe odadan parmak ucunda çıktım, çünkü uyandırsam gene azar işiticem amk! sokam böle işe ne yapsak kabahat aq : (((

naapsam bir çiçek mi alsam? akşam yemeğine mi çıkarsam?

Nereye gittiğini ya da gitmesi gerektiğini bilmiyorsam baya kızardım.

  • purpurum  (10.05.12 17:53:15)
Gittiği yer bakkal, market falan değilse abartı bir şey evet.

  • tanterosa  (10.05.12 17:54:54)
gece gitse sorun,sabah ne bok yerse yesin.

  • hamaliel  (10.05.12 17:54:58)
hem gecenin bir vakti çıkıyor hem de ne not ne haber. siktirsin gitsin o zaman kim tutar puştu.

  • vakumlu  (10.05.12 18:01:23)
cedric tam dayaklıksın!

  • zenc  (10.05.12 18:03:32)
Önceden söylemişse gideceğini sorun değil de, öbür türlü kızarım. Not yazsa eline yapışmaz ya.

  • zetsuboushita  (10.05.12 18:05:53)
@zenc +1

  • vakumlu  (10.05.12 18:07:00)
baya sert tepki verirdim. o ne öyle kalk git. öyle gidiyosa gelmesin bida zaten

  • rory  (10.05.12 18:07:16)
derdin neydi de böyle bişe yaptın allaaasen??? özür dile, hatta daha fazlasını da yap. ayıp etmişsin valla.

  • i just shot a man down  (10.05.12 18:10:58)
zaten gideceğini biliyorsam durum ikiye ayrılır. Erkek arkadaşımsa niye not bıtaktı diye düşünmem elbette, yani her sabah uyanıp işe/okula giderken not bırakacak değil ya. Ama takıldığım elemansa, yani muğlak durumlar varsa, karşılıklı mesafeler aşılmadıysa, değer verdiğini göstermek, özen göstermek falan gibi beklentiler varsa kızardım, kızmaya hakkım yok fakat kırılırdım ve baya değersiz hissedebilirdim.

  • purpurum  (10.05.12 18:14:46)
kardeşim niye uyandırmıyorsun ? herkes sen mi uyandırıldığında çılgın atacak ? gülümserdi kız bir an, sonra da nereye gidiyorsan git be evlat.

  • kahkecizade  (10.05.12 19:47:57)
bi yemekle bitmez hacı o iş. sen dua etki kız türk değil yoksa önünde domalsan da fayda etmezdi

  • zenc  (11.05.12 12:13:16)
fayda etti zencim faydan etti. domaldım ve bitti bu iş \o/

  • cedric tweedledee  (11.05.12 16:30:29)