dreamweaver uzmanlık sorusu---çok kötü durumdayım

mallığıma doyamıyorum su anda.
dreamweaver uzerinde php ile çalışıyordum az önce.
programda acık bir dosya vardı adı: contact.php
aynı zamanda programda acık OLMAYAN home.php diye bir dosyam daha vardı. programda acık olan contact.php dosyamı ctrl+s ile farklı kaydedip home.php olarak kaydetmeye calıstım.
----doğal olarak bana uzerine yazılsın mı diye sordu ...
ben de evet yazılsın dedim.
ve o anda gözümde şimşekler caktı!!
home.php nin içi cok farklı bir dosyaydı bunu nasıl geri döndürebilirim ??

ÖZET: içi dolu dosyayı acık degilken uzerine baska bir dosya yazdım.
bunu geri getirmemin bir şansı var mı ?

NOT: ctrl+z demeyin çalışmayacagını bile bile denedim, tabi ki çalışmadı!

dreamweaver'dan anlamam fakat her IDE programı genelde arkasında bir "temp" dosyası bırakır. Dreamweaver'ın bu tür dosyalar için kullandığı, c:\users\ alt klasörlerinde bir temp klasörü olması gerek. orayı bir kurcalayın derim.

home.php'yi açıp ctrl+z yapmayı deneyin?

edit: tabi bu temp dosyasna programı kapattıktan sonra ulaşmak imkansız olabilir falan.
  • Dr. Kissingher  (10.05.12 19:23:26 ~ 19:23:53)
Daha önceden home.php'yi açtın mı hiç DW'de? Eğer açtıysan temp sistemi işe yarayabilir, öteki türlü maalesef bir yolu yok.

  • Rochefort  (10.05.12 19:26:06)