yazın bronzlaşmak

3 yıldır yaz tatillerin pek iyi geçmiyordu, ben de haliyle güneş görmedim. bu yaz sonunda deniz kum güneş üçlüsüne kavuşucam.
neyse kısacası yansam mı yoksa 50 uvc kremime sarılıp beyaz mı kalsam.
beyaz tenliyim, ama güneşte pembeleşmiyorum.
erkekler hangisini daha çekici bulur ki?

not: yanmaktan kastım öğle güneşinde güneşlenmek değil, işin sağlık kısmını ciddiye alıyorum, saat 4-5 gibi 15 -20 dk yatarım en fazla, bir iki hafta boyunca.

not2: bu duyuru kendini imha edecek. gece yarısından sonra çok saçmalıyorum çünkü:)

Beyaz kal..Beyaz daha seksi.Özellikle memeler bembeyaz olmalı.

  • Kierkegaard  (10.05.12 02:20:59)
beyaz teni tercih ederim.
ayrıca yanmaktan tiksinirim, yanık ten rengini de sevmem.
eminim tam tersim birçok insan vardır, ama ancak kendi bakışaçımdan cevaplayabiliyorum.
  • sanal hayvan  (10.05.12 02:21:50 ~ 02:22:10)
kesinlikle beyaz kal. bronzlaşmak hiç güzel bir şey değil bence.

  • trinitrotoluen  (10.05.12 02:23:49)
beyaz daha iyi ya, kesinlikle...

  • fakyoras  (10.05.12 02:25:14)
bikini izi candır heyecan katıyor:) erkekler hoşlansa bile kalıcı olmayacak sayın titan sen bu yaz yan tadını çıkar derim ben

Ayrıca: süt gibi olmasın hatun yahu! hani olsunda işte ne bileyim bi anne hathaway kadar güzelse olsun ancak o zaman severim. hafif kavruk favorimdir.
  • gündüz m  (10.05.12 02:26:22 ~ 02:30:57)
yan güzelim yan. yanma demezler yanan adama.

  • bir kac yazar once  (10.05.12 02:29:19)
50+ kremi sür yine, öğle güneşinden sakın, mesela sabah güneş ışınları dik değilken biraz güneşlen ki amele yanığı olma. 50+ faktörlü kremle de bronzlaşılıyor.

  • kayranin kedisi  (10.05.12 03:38:31)
tatilden önce hamama gidip kese yaptırın. sonrasında da akşamüstleri bahsettiğiniz saatlerde şöyle bir saat güneşlenin. ne kararırsınız itici bir tonda, ne de bembeyaz kalırsınız. hem şahane hem de kalıcı bir bronzluğunuz olur. saçma sapan soyulmalar falanda olmaz böylece.

  • Phoebe  (10.05.12 09:44:42 ~ 09:46:01)
beyaz kal diyen 10 kisinin 8 i erkektir.

bencede beyaz kal, sevgilimde yaninca sevmiyorum istemiyorum
  • Bysb  (10.05.12 14:12:10)