Biletix Maç bileti

biletix.com dan baktım az önce fenerbahçe-galatasaray biletleri

11 Mayıs 2012 Cuma günü saat 10:00'da biletler genel satışa çıkacaktır. diye yazıyor. ben daha önce biletixten bilet almadım bu işin rajonu nasıldır

yani cuma günü

Bilet dağıtımı sadece aşağıdaki Biletix gişelerinden yapılacaktır:

İSTANBUL
Kartal Migros
Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi
Kadıköy Ada Kültür
Şükrü Saracoğlu Stadı Migros Yanı
Forum İstanbul
Beylikdüzü Carrefour Tobacco Shop
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi
İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi
Merter MMM Migros

burdaki yerlerden alabilir miyim?

bide Bilet satışları sadece www.biletix.com internet sitesi üzerinden yapılacaktır. diye yazıyor

Genel satışa çıktığında bileti internetten kredi kartıyla alıyorsun. Sonra da sana verilen kod ile beraber belirtilen biletix gişelerinden birine gidip bileti alıyorsun.

  • tahrik olmusken objektif olamam  (10.05.12 01:47:40 ~ 01:49:09)
diyelimki biletler genel satışa kadar kaldı. kredi kartı olmadan gişeye gidip alamıyor muyum?

  • xxfastboy  (10.05.12 01:54:22)
"Bilet satışları sadece www.biletix.com internet sitesi üzerinden yapılacaktır." yazıyormuş dediğinize göre. Böyle yazıyorsa gişeden satış olmaz. Sadece kod ile beraber gidip alabilirsiniz demektir.

  • tahrik olmusken objektif olamam  (10.05.12 01:56:00)
bu arada çok ümitlenmeyin Fenercell ve Taraftar kart sahipleri tüketir o biletleri %0.1 ihtimal genel satışa bilet kalması.

  • skywalkeremre  (10.05.12 01:59:49)
%0.1 ihtimal varsa şanslısın demektir. ayrıca evet. gişeye gidip "abi bana bilet" dersen olmaz. biletix.com'dan alacaksın biletini. sonra sana referans numarası verecekler. o numarayla birlikte biletini teslim alabilirsin.

  • lionel andres  (10.05.12 02:28:01)