ingilizce ders ücreti

sora sora soruları bitiremedik

bu özel ingilizce derslerin ücretleri nasıldır?

tercübeli hocalar var bi, bir de böyle üniversite öğrencisi olup üç kuruşa yapanlar.

bunun alt fiyat, üst fiyatı nedir? bir bilen var mıdır?

efenim öğrenciler 10 ytl'ye veriyorlar bunu.

  • manuginobili  (22.09.08 00:46:26)
alt fiyat üst fiyat şeklinde olmayacak ama öğrenci olmasına rağmen arkadaslarım 40-50 ytl'den aşağıya vermiyorlardı. 10 ytl ye özel ders alınabiliyorsa süpermiş.

  • light beam  (22.09.08 01:29:41)
bana 130 lira demi$ti öküzün biri.

  • 05  (22.09.08 02:33:18)
biz de geçenlerde buraya ingilizce dersi için ilan verdiğimizde, saati 100 lira ama o da hafta 10 saat ders alırsanız demişlerdi...

  • kahvegibi  (22.09.08 11:53:26)
tecrübeli hocaların yüksek ücretlerini ben de biliyorum da, bu haftada 10 saat almak ne demek? ücreti düşürdüm ama sürümden kazanmam lazım mı diyor?

  • mea maxima culpa  (22.09.08 12:00:05)
fiyatı hakkında net bir fikrim yok ama odtü öğrencisi idim,istanbula taşındım belirli düzeyde ders vermek isterim.
ilgilenen ya da bilgilenmek isteyen varsa murat.kaya@yahoo.com'a mail atabilirler tabiki.

  • yurdum insanı  (22.09.08 17:31:59)
10 ile 150 arası değişir özel ders ücretleri ama bu senin tecrübene-okuduğun okula vs göre değişir< 10 liraya özel ders veren ODTÜ öğrencileri bile var. düşün artık

  • yetersiz veri  (22.09.08 17:39:40)