Beyoğlu'ndaki Ösym sınav merkezi?

Aday giriş sistemi için şifremi sınav merkezinden almam gerekiyor, Beyoğlu'nda bir tane var gözüküyor ama yerini mapsten bakmama rağmen bulamadım, nerde kalıyor?

İSTANBUL/BEYOĞLU Yrd.Doç.Dr Ömer GÜL ÖSYM Beyoğlu Sınav Merkezi Eski Büyükdere Cad. No:3 (212)2691194 (212)2691195

her hangi bir liseden temin edebilirsin.

  • yatagants  (08.05.12 15:42:42)
eğer bulamazsanız ve vakit de sınırlıysa üsküdar'daki çok rahat ulaşılabilen bir yerde. iskeleden yürüyerek beş dakikada. oraya gidin.

onun dışında mükemmel bir insan olduğum için verilen telefonları arayıp öğrenecem şimdi. az bekleyin...
  • sen git ben geliyorum  (08.05.12 15:46:15)
edit: aradım. dediler ki orada beyoğlu yazıyor ama biz beyoğlu'nda değiliz. biz bu civardaki semtlere -beşiktaş, şişli, kağıthane vs- bakıyoruz o yüzden beyoğlu bolgesi olarak geçiyor... bana bunu dedi amca. yerleri de

4. levent metro durağı yanı. safir avm ile yan yanaymis.
  • sen git ben geliyorum  (08.05.12 15:49:16)
sen git ben geliyorum, çok teşekkür ederim yardımın için! (tick yetmedi)

  • tempor  (08.05.12 15:53:37)
safir'in ordaki, yani bu 4. levent'teki zaten ösym'nin istanbul genel merkezi.

onun dışındaki yerlerden de alabilirsin. diğer arkadaşın dediği gibi üsküdar'dakine benzer bir sürü yer de var. ben vefa'dan almıştım geçenlerde.
  • yasakani  (08.05.12 20:38:37)