bir film vardı

çok uzun anlatıcam ama biliyorsanız direk aklınıza gelir herhalde hepsini okumaya gerek kalmaz. aslında filmi çok iyi hatırlıyorum sadece filmin adını bulamıyorum. bir yada iki ay önce trt hd'de yayınlanmıştı.

--------spoiler----------

filmde herhangi birşeye ödediği paranın üstünü kuruşu kuruşuna alan psikopat bir adam vardı. bir de yeni evlenen genç karı koca vardı bunların ekonomik durumları kötüydü. filmin başını izlemedim ama psikopat olan adam paranın miktarını tam bilmiyorum 578000 yada 670000 dolar olan bir çantayla polisten kamyonet gibi bir araçla kaçıyordu para büyük ihtimalle çalıntıydı. psikopat olan polisten kaçarken yakalanacağından korkup para dolu çantayı bir köprüden geçerken aşağı yola atıyordu. o sırada arabasıyla yoldan geçen bahsettiğim ekonomik durumu çok iyi olmayan adamın ön camına düşüyor... sonra bu karı koca parayı harcıyolar araba falan alıyorlar. sonra psikopat olan adam bunları buluyor. parasını almaya çalışıyor fakat bunlar paralarının çoğunu harcadığı için bunları hırsızlığa zorluyor market falan soyarak paralarını ödüyorlar. en son 83 cent gibi küçük bir miktar borçları kalıyor. karı-koca psikopat adamla tartışıyor. psikopat olan adam parasını istiyor bunlar 83 cent ini vermiyor psikopat silahını çıkartıyor. (bu arada şu 83 cent olayı arabada dönüyor.) tartışma bayağı büyüyor adamla psikopat adam arabada birbirlerine dalıyorlar adam bilerek olmasada psikopatın silahıyla psikopatı öldürüyor.

----------spoiler----------

mutlu sonla bitiyor işte film. hadi be duyuru güveniyorum size

edit: ufak tefek yapılan noktalama hatalarını ve spoiler'ın nereden başlayıp bittiğini yazıp düzelttim. filmi bulmanıza ne kadar yardımcı olacak orası ayrı birşey. başak geçecek birşey yok abi

no country for old men.

  • uyku inadim inat  (07.05.12 23:01:19)
bir kaç gün önce digitürk speed de oynadı bu.

  • ground  (07.05.12 23:51:26)
no country for old men değil bu.

  • dento  (08.05.12 00:41:23)
buldum.
www.facebook.com
tatlı para (cash)
Sean Bean, Chris Hemsworth, Victor Profeta'dan soluk soluğa izleyeceğiniz bir film Tatlı Para bu akşam 21:00'da tv8'de...
Sam Phelan, bir çanta dolusu para bulduğu zaman, karısı Leslie ile birlikte yaşamlarını değiştirmeye karar verir. Ancak şans olarak gördükleri bu durum, garip ve acımasız birisi olan Pyke Kubic’in evlerine gelmesiyle birlikte ölümcül bir hale dönüşür.

Sean Bean, Chris Hemsworth, Victor Profeta'dan soluk soluğa izleyeceğiniz bir film Tatlı Para bu akşam 21:00'da tv8'de...
  • ground  (08.05.12 10:13:07 ~ 10:16:34)