[]

internet servis sağlayıcı/kampanya önerisi

3-4 aylık bir internet hizmeti gerekiyor. yani istediğim an, ben artık kullanmıyorum deyip ekstra ücretler ödemeden kapatmalıyım. önerisi, bilgisi olan varm'ola? tabii koşulları da en uygun, en mantıklı olan birini seçmek isterim.
 
istediğiniz şekilde interneti bütün firmalar sağlıyor. burada önemli olan bu firmalardan bu hizmeti alırken hiçbir kampanyaya dahil olmayacaksınız ve taahhüt yapmayacaksınız. taahhüt yapmadıkdan sonra isterseniz iki gün sonra kapatırsınız.
smile adsl veya superonline 'nın web sitelerini kontrol edebilirsiniz.

  • ozzm  (07.05.12 21:16:39) 
avea 3g modem. 19.90 4gb kota diye biliyorum. aleti sen alıcan tabi.


  • njtbcrn  (07.05.12 21:18:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.