Şu filmlerden hangisini izleyeyim ?

Selamlar.

elimin altındaki filmleri sayıyorum sevgili duyurucular. bunlardan birisini izleyeceğim şimdi, hangisini izleyeyim ? gerekçe de belirterek bir el atın be.

- dark city
- ink
- indiana jones : raiders of the lost ark (evet harbiden izlemedim)
- insomnia
- the departed
- the big lebowski

the departed... ben filmin sonunu izlerken "iste bu, iste bu" diye bagirarak filmi bitirmistim. Cok fazla konusursam heyecani kacar diye sey ediyorum....

  • hibernating black bear  (07.05.12 06:07:54)
su an kendini mutlu hissediyorsan big lebowski, entrika oldun dersen departed, soyle kasvetli bi seyler olsun dersen de insomnia derim..

  • toshiro  (07.05.12 06:10:32)
the departed rulez and fucks.

  • rudeboy  (07.05.12 08:44:21)
the departed
gerçi şu ana kadar izlemişsindir herhalde.

  • holy diver  (07.05.12 09:33:31)
izlemedim hala ahahah.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (07.05.12 09:55:53)
önce the departed, sonra big lebowski :)

  • vito andolini  (07.05.12 09:57:48)
the big lebowski

  • merhum  (07.05.12 10:14:04)
biri de dememiş ki dark city 'i izle.

indiana jones hariç hepsini izledim, ve dark city eğer ki bilim kurgu seviyorsan, üst kalite bir filmdir zaten IMDB puanı da gayet bu konuyu açıklıyor.
  • exbono  (07.05.12 16:31:13)
dark city'i abartmayin yav. matrix yuzunden biraz geri planda kalmis, hakkettigi degeri gormemis olabilir ama kose tasi bir film degildir yani. hele bi de o kaleci sacina sahip basrol oyuncusu yok mu...

  • toshiro  (07.05.12 20:26:20)