elektro gitar öneriniz

metallica dinlenyen ve bu grubun parçalarını çalmak isteyen gence hangi marka elektro gitar almalıyım

max butce 400 tl

o bütçeyle cort'tan kaçış yok

www.mydukkan.com
  • neal cassady  (07.05.12 01:51:03)
washburn de calınamaz mı metallıcanın parcaları daha dogrusu o tarz

  • Bysb  (07.05.12 01:58:15)
Washburn alıp ne yapacaksın ki? Bence biraz daha kas ibanez grg 170dx al, bir kere alıyorsun sonuçta.

  • tahsin sutcuoglu  (07.05.12 02:06:34)
hevesımız kacarda sonra kenarda kosede durmasın dıye cok para vermek ıstemıyorum
bayadır arastırıyorum ılk gıtar ıcın okadar fıyat vermeyın denılıyor bılemedım
bı suru ıvırı zıvırı var daha amfı falan alıcaz nası olucak bu ısler
  • Bysb  (07.05.12 02:35:51)
amfiyi 0 alma
müzik marketlerde
ikinci el , güzel ve ekonomik
ürünler oluyor
iyi bir araştırma yapıp ucuza kapatabilirsin
duyurularıda kontrol et
satılık amfiler cıkıyor arada

gitar 2. El olur dıyorsan benim satılık gıtarım var
Extreme XE40 BK
aslında senin istediğin gibi bitar
kapalı manyetikler
araştırabilirsin
illa 0 olsun dıyorsan dediğim gitarı tavsiye ederim
  • vastt  (07.05.12 02:49:29)