[]

kaşlar da küser..

pek sevgili kaşı gözü güzeller!

benim kaşım küstü.. daha öncekine göre incelttiğim kaşlarımı tekrar kalınlaştırmak isterken farkettim ki, ortada bi yerleri çıkmıyor.. bi süredir kalemle falan dolduruyorum orayı ama kesin bi çözüm lazım bana.. ne kullanmalıyım ve ne kadar sürede düzelir bu durum?


 
Sarımsak. ;) Fayda sağlamayanı duymadım, görmedim.


  • balekmek  (06.05.12 23:59:33) 
permatik de olur ki


  • goodz  (07.05.12 00:19:56) 
kayısı yağı diye öneriyo benim kaşçı hep hep


  • zynppp  (07.05.12 00:48:00) 
  • yazbitmesinsipidikterlikdolabagirmesin  (07.05.12 00:50:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.