Konut Kredisi Erken Ödeme

Merhaba,
Örneğin 100bin tl lik bir kredim var 1500 tl lik taksitlerle ödüyorum 120 ay vadeli...
atıyorum 2. yılda ben toplu ödeme yaptım.
Düşüş oluyor mu ?
Ya da atıyorum 3. yılda kalan borcu toplu ödeyince indirim oluyor mu ?
erken ödemede nasıl bir prosedür var ?
teşekküler.

sana bir ödeme tablosu vermişlerdir. aylık taksitlerin karşısında:

anapara + faiz = aylık ödeme

şeklinde.

krediyi kapatmaya karar verdiğinde ödediğin "anapara"ları topla, 100 bin liradan çıkar. kalan rakama da "erken kapatma cezası" ekledin mi tamamdır . bu ceza %2 civarında bir şeydir.
  • unbeknown the black  (05.05.12 20:29:11)