[]

kindle 3 sorusu

merhaba

arkadaşım ağustos 2011de amerikadan aldığı kindle 3'ünü satıyor.
www.amazon.com

ürün tertemiz, çiziksiz. arkadaşım bir kaç sample ebooku okumaya çalışmış ama ürünü sevmemiş ve bu yüzden satmak istiyor. biçtiği fiyat 200tl.

seneye yüksek lisansa başlayacağım için bu ürünü almak istiyorum
bir çok makale okumam gerekicek ve bilgisayar ekranından uzun yazılar okumaya tahammülüm yok

kindle'ın okuma hissi çok hoşuma gitti. ayrıca magazin, gazete vs okuyabilmek büyük artı.

sizce bu fiyata bu ürünü almak mantıklı mı?

+ biraz daha araştırma yapınca gittigidiyor'dan şunu görüp urun.gittigidiyor.com görünce "200 liraya artı kılıfta alabiliyormuşum?" diye düşündüm ama biraz daha araştırınca fiyat çok ucuz geldi. ya satıcı sahtekar ya da ürün sponsorlu diye düşündüm. gg'den hiç alışveriş yapmadım ve nedense yapmak taraftarı değilim.

fikirlerinizi paylşaırsanız sevinirim

 
duyurunun lisanslı gedikli vesaire kindleperveri, herkese zorla kindle aldırtanı olarak yardımınıza yetişiyorum, ve diyorum ki bu aleti kesinlikle alın!

eğer okudğunuz okuyacağınız metinlerin içinde çok grafik yoksa (ki olsa bile landscape modunda çok sıkıntı olmuyor aslında) zaten kendi formatina çevirip atabilirsiniz.

bir ikincisi, dealextreme'de 10 liraya kılıf satılıyor. Ben onu bile yapmadım 50 yıl önce basılmış ekoseli bir dr.jivago kitabının içinden cilt çıkarıp kitabı da kurdele gibi bir şeyle bağladım süper oldu, bir boka benzemediği için kimse çalmaya tenezzül bile etmiyor. geçenlerde iki gün şok markette unutmuşum adamlar depoya atmışlar geri aldım aleti :)
  • sanal hayvan  (03.05.12 23:38:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.