Kpss alan dersleri-kitap karmaşası

sevgili duyurucular

şimdi bu alan dersleriyle ilgili kaynaklar arıyorum fakat çok fazla kaynak var.Tabi toplama kitaplar iyi olmuyor ama misal bir iktisat için 4-5 ayrı kitap yazılmış.keza diğer dersler içinde öyle

Toplasak diyelim 3 alan dersi için 12-13 kitap var.bunlara çalışacaksın üstüne soru çözme falan.Daha genel bir tavsiye yok mudur? misal iktisat için şu kitabı almak yeterli falan gibi? ayrı ayrıda alabilirim.yeter ki şu önümüzdeki 2.5 ayda bitirilebilecek şeyler olsun

şimdiden teşekkürler

önümüzdeki 2,5 ayda hangi dersleri bitirmeyi düşünüyorsunuz ? alan nedir ? iktisat, maliye, muhasebe + hukuk derslerini 2,5 ayda bitirmeniz mümkün değil. siz özet kitap arıyorsunuz galiba ? murat yayınlarının ders notları şeklinde kitapları var, alacaksınız ondan çalışacaksınız, başka türlü işiniz zor görünüyor. ben de benzer durumdayım. hukuk derslerine zaten pek çalışmayacağım da, iktisat maliyet muhasebeyi de benzer kitaplardan bakacağım. öte yandan muhasebeyi kitaptan okuyarak anlayabilirseniz, haber edin, şilt vericem.

  • avkatbey  (03.05.12 14:48:50)
birkaç yorumdan çıkardığım sonuca göre iktisat-maliye ve hukuk üçlüsünü çalışıcam.biraz altyapım var aöf iktisat bitirdiğim için.yani nispeten sıfırdan başlamayacağım o yüzden zamanı ekonomik kullanmayı planlıyorum.ama birçok yerde murat yayınları öneriliyor kitap olarak.acaba bu ders üçlüsü için 3 kitap alsam birde yanına soru çözümleri yeterli olur mu?

  • Wolfware  (03.05.12 17:42:49)
bence yeterli olur. şu aşamada zaten yapabileceğinin en iyisi budur. kolaylıklar dilerim, umarım başarılı olursun

  • avkatbey  (03.05.12 21:21:22)
teşekkür ederim cevapların için.umarım senin içinde güzel olur herşey.

  • Wolfware  (03.05.12 22:36:21)