Football Manager 2012

2011'de yaptığım gibi 2012'de de İngiltere'nin en alt liginden bir takımı aldım. Şu an Vauxhall'un başındayım. Oyunun başlangıcında en alt ligde, en küçük stada sahiptiler. Amaç klasik olarak Premier'e çıkarmak, kazanmak, Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu filan yaşamak bir gün. Şu an sene 2021, Premier Lig'e çıktım bu sene, 13'üncüyüm. Bugüne kadar çok takım istedi de gitmedim, maksat ilk aldığım takımı başarılı yapmak.

Ama şimdi Liverpool, menajerini kovdu. İş için bir numaralı adam benim, istersem olur heralde, teklif yaparlar yakında. Ve Liverpool GS'den sonra en sevdiğim kulüp, oyunda da Favourite Club olarak belirlenmiş. Napsam kabul etsem mi? İlk kez böyle bişey yapacam olursa. Siz ne yapardınız? 9. sıradalar şu anda ligde.

gitme sonra pişman oluyor insan. ilk takımında yaptığın yatırımları görünce içi gidiyor insanın.

  • homo sapiens gotgobekus  (03.05.12 01:54:19)
Save'leyip gider; achievement'ı alır, geri loadlar, takımımla devam ederdim.

İmza: İskoç 4. liginden Stranraer'le 4. sezonunda 2. ligde küme düşmemeye oynayan uii
  • uyku inadim inat  (03.05.12 02:15:43)
Aha teklifi yaptılar. Yıllık 220K pound alan bana 1.6M önerdiler. O bişey değil, 22M transfer, 95M wage bütçesi. Ulan kanıma giriyor gibiler. Hani Manchester falan olsa sallamam da Liverpool olunca insan önemsiyor. Gerçi düşününce, istesem yeni oyun açıp alırım Liverpool'u ama böyle olunca da tadı başka, bilemedim.

  • long live rock n roll  (03.05.12 02:16:52)
gitme lan vefasızlık yapma.. oyunda bile dayanamıyom amk..

  • 4530 merkez  (03.05.12 02:35:28)
abi takımım için uğraştığım oyuncular aha bunlar.

picasaweb.google.com

şimdi geçen tüpçü başkan "dubbed as next marco materazzi" olan adamı 2M e başka takıma sattı ben de tası tarağı toplayıp gittim, juventusa 30 m bütçe 2m wage 800 k su kullanılıyor. takım dağılmış zaten o sorun değil.

neyse dedim bari bi kaç oyuncu çekeyim beşiktaştan ve ordaki fabian denen kaleciye beşiktaşın çektiği rakam 93M evet 93M.

Hay sikeyim tüpçü başkan gibi deyip geri döndüm saveime
  • saiko  (03.05.12 02:39:31)
Pazarlıkla senelik 1.8M mayışa kabul ettim ve ayrı save ettim onu. Dönüp Vauxhall'la oynayacağım şimdilik. Hiç baştan takım ve oyuncu tanıyıp transfer ayarlayacak halde değilim.

Sağolun var olun. Birkaç seneye şampiyonluk kısmetse :)
  • long live rock n roll  (03.05.12 02:50:41)