VPS hosting hizmeti veren Türkiye merkezli firma arıyorum?

beklentim fiyat/kalite dengesi iyi olan, 7/24 müşteri desteği sağlayabilecek, kurumsal olarak faaliyet gösteren bir firma. önereceğiniz bir firma var mı acaba? şu an yabancı bir firma ile çalışıyorum, ama çok iletişim kopukluğu oluyor. o nedenle türk bir firma ile çalışmak istiyorum. gerektiğinde telefonla ulaşabileceğim bir firma. Sunucularının yabancı bir ülkede olması sorun olmaz.

sadecehosting müşteri hizmeti olarak iyidir.

  • ozdek  (02.05.12 10:52:36)
yurt içi bir yıldır sadecehosting i kullanıyorum,şimdilik memnunum.

www.sadecehosting.com
  • Sir Anthony Hopkins  (02.05.12 10:52:53)
turkcell superonline
global iletişim ( turkcell superonline altyapısına geçti )
teletek bulut bilişim

bu firmalara bakabilirsin. bizzat tanıdığım firmalardır
  • ardolf rendall  (02.05.12 11:12:29)
"sadecehosting" in plesk kullanması -cpanel kullanıyorum- ve sadece 10 domain ile sınırlı tutması benim için sıkıntı oluşturuyor. diğer firmaların da sitelerinden hosting işi yapmadıkları, ya da yapıyorlarsa da bana istediğim bilgileri vermedikleri için seçenek dışı bırakmak durumdayım.

  • and justice erol  (02.05.12 11:52:06)
rh.com.tr
smyrna.com.tr

  • manyakcoder  (02.05.12 12:48:30)
cpanel opsiyonu aylık 15 usd
sınırsız domain aylık 19 usd
sadecehosting herşeyi düşünür gibi oldu ;)
parasını verdikten sonra var yani istediğiniz şeyler.
  • ozdek  (09.05.12 15:47:23)