[]

İnternet Bağlantı Sorunu

Turkcell Superonline internet bağlantısı 1 hafta önce kullanmaya başladım. Bağlantı ile ilgili anlam veremediğim bir sorunum var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Az önce tarayıcıyı açıp herhangi bir siteye girmeye çalıştığımda;

Şebekeye erişilemiyor. Huawei

Aşağıda bu problem ile bilgiler yer almaktadır.

1-Ethernet bağlantı durumu bağlı fakat PPPoE/IPoE bağlı değil.

2-USB aktif değil, lütfen 3G kartı takınız.

Herhangi bir sekme açınca "Cannot access broadband" yazısı çıkıyor.

 
-Cihaz çekmiyor.
-Bir sebepten ötürü bağlantınızı engellemişler.
-USB cihazı taktınız ama içine SIM kartı takmadınız.
-Bilgisayar cihazı henüz tanımadı.(Bu en olası sebep sanki)
  • grgn  (01.05.12 02:40:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.