Uzun ilişki sonrası kız arkadaşsızlık ve çözümleri

Selam Ahali sıkıntılar büyük! hemen anlatmaya başlıyorum. 4.5 yıllık ilişkiden yeni çıkan er kişi olarak çevremde sadece saplamaların kalmasından büyük üzüntü duyuyorum 2.5 - 3 aydır haftasonları bira-rakı ve bolca erkek üçgeninden çıkamıyorum. Yaş 25 Çalışıyorum sadece hafta sonlarım var iyi de para kazanıyorum ama bu ortam olayları nerde nasıl dönüyo bi türlü bulamıyorum. Yardım et duyuru! Üniversiteden sonra resmen tek başıma kaldım.sevgiliyi geçtim bi dişiyle mhabbet etmeyi özledim. İzmirde çay kahve çorba içeceğiniz zaman arayın da geleyim :)

Not: Ağır abaza olmayan eli yüzü düzgün bi gencim. Muhabbetim iyidir. Değişen boya yok. 4-5 tane kız toplanıp beni arayın demiyorum ama kızlı erkekli bi ortama da ucundan gelsem fena olmaz :)

ben seni cesaretinden dolayı alkışlamak için geldim, ortam konusunda yardımcı olamam belki ama...

  • nezaretten taharet  (30.04.12 22:32:37)
ara beni. ciddiyim.

  • hiçbirşeyyok  (30.04.12 22:35:22)
3000-3500 devri geçme, onlar seni bulur abi.

  • hope ender  (30.04.12 22:35:36)
izmirde olaydım arardım o kadar söylüyorum. özgüvenin taktire şayan.

  • cecilia  (30.04.12 22:40:53)
Bu kadar hızlı tepkiler beklemiyodum bende şaşırdım ama sağol duyuru. İçimi döktüm şu anda gayet hafifim

  • magmageme  (30.04.12 22:50:01)
cecilia , düşünmen yeter :)

  • magmageme  (30.04.12 22:51:53)
Haykırışını tüm duyuru ahali olarak hissettik kardeşim, en geç 1 haftaya seni ararım sen metanetini koru ;)

  • quetzalcoalt  (30.04.12 22:55:20)
İzmir'de kızlardan izole ortama düşmeyi nasıl başardın onu anlamadım ben :)

  • r_u_h  (01.05.12 04:50:31)