The New iPad alalım mı?

Kullanan beğenen var mı bunu?
Tablet almayı düşünüyoruz, alalım mı iyi midir? Varsa daha iyisi nedir?

yok daha iyisi. apple yapana kadar en iyisi buymuş.

  • kalpteki delik  (30.04.12 19:14:26)
ipad 2'den o kadar pahalı olmasını gerektirecek bir özelliği olmadığını düşünüyorum yeni ipad'in.

en iyisi yeni ipad ama ipad 2 f/p de daha makul.
  • fakyoras  (30.04.12 19:24:53)
yahu yeni ipad ipad 2'nin fiyatında piyasaya sürüldü amerika'da.

sakın ha ipad 2'den daha fazla para vermeyin yeni ipad'e
  • kalpteki delik  (30.04.12 19:29:21)
tablet alacaksan en sondan başlaman lazım, ortadan değil..
bence..
işletim sistemini, işlemcisini incele.
bir hafta içinde lansmanı yapılır ülkemizde.
  • dawn of a new day  (30.04.12 19:30:00)
ben kullanıyorum yeni ipad.

ve kesinlikle tavsiye ederim.

ipad 2 ile çok fazla farkları yok.

şöyle düşünebilirsin: ipad 2 = revolutionary. ipad 3 = resolutionary.

tabi donanımı biraz daha iyi; ama ekranı görmeniz lazım. şaka gibi. inanılmaz.
  • nothanxhoney  (30.04.12 20:03:33)
ben alıcam ama siktiğimin belçika'sında 16gb wi-fi the new ipad kalmamış. :@
ben baya bi araştırdım. en stabil tablet şu an için ipad. kafam bi süre asus transformer serisiyle de karışmadı değil ama ipad e karar kıldım.

  • faaip de oiad  (30.04.12 20:58:26)
çözünürlüğü için almayı düşünmedim değil, ki apple'dan tiskiniyorum.

- 1366x768 ekran çözünürlüklü notebook'tan yazan adını vermek istemeyen yazar.
  • yuto  (30.04.12 21:17:45)
ben 1550tlye aldım 16 gb wifi + 4g versiyonu gittigidiyordan.

  • nothanxhoney  (01.05.12 00:54:06)