Android için müzik servisi

Android için telefona müzik yüklemeden rahatça dinleyebileceğim bir servis arıyorum.

Aslında istediğim Google Play Music ama webte çalıştırmıştım proxy sayesinde, Android'de de Türkiye'de aktif değil diyor. Aynı mantıkla gitsem, telefonda da kullanabilir miyim?

Grooveshark düşündüm ama kararsızım biraz. Last.FM'in radyosu Türkiye'de aktif değil. Spotify da öyle.

Ne önerirsiniz bana? Şöyle yerli/yabancı sıkı bir arşivi bulunan, makul ücreti neyse ödeyeceğimiz bir müzik servisi.

fizy var ama uygulaması sıkıntılı.

  • arden v2  (30.04.12 14:34:46)
tinyshark var , grooveshark taki şarkıları çalıyor.ücretsizdir.
tinyshark downloader lada indirebiliyosunuz.

  • memoxlarge  (30.04.12 15:24:43)
Google Music ekstra bir şey yapmadan çalıyor benim cihazlarımda.

last.fm radyosu içinse eğer paralı üye iseniz tek yapmanız gereken açık apk bulmak, ki xda'de paylaşılıyor. Şu an son sürüm 1.9.7 ve Google'dan "last.fm 1.9.7u apk" diye aratırsanız "unlocked" versiyonların olduğu xda sayfasına ulaşabilirsiniz. Yasadışı değil bu yöntem onu da belirteyim.
  • thor odinsson  (30.04.12 17:24:21)
Google Music çalışıyor türkiyeden uygulaması var, ayrıca;

wearehunted (spotify'nin)
tunein
grooveshark daolur

doubletwist var ayrıca, pcnizde cloud'a aktardığınız mp3lerinizi dinleyebiliyorsunuz.

cloud mp3 yazınca markete yine çıkar.
  • utkucbkc  (30.04.12 19:43:10)