ispanya da gezilecek en güzel şehirler

yerler nereleridir

Sadece Barselona ve Madrid'i görme imkanım oldu. Madrid'de ne yazık ki fazla duramadık ama Barselona çok güzel. Özellikle hareketi, eğlenceyi, canlılığı seviyosan Barselona'yı mutlaka görmelisin. Şöyle diyim, Madrid=Ankara, Barselona=İstanbul. La Rambla caddesi var merkezde. En az iki kere yürünmeli orda. :) Sagra da Familia Katedrali var. Camp Nou'yu da gezebilirsin Barselona futbol takımını seviyosan. Aklıma fazla bişey gelmiyo. İnterrail'la gitmiştik ve 1 gün gezmek için vaktimiz olmuştu. Ya bi de benim yemek yeme fırsatım pek olmadı. Ama mutlaka oranın yemeklerine de bakmalısın. ;)

  • Cimo  (30.04.12 13:08:35 ~ 13:08:53)
El-hamra sarayı haricinde ben pek bişi yok.Granada Sevilla Malaga da bi numara yok..Barcelona yı bilmiyorum.. UK vizeniz varsa Cebelitarık olabilir..ilginç bi yer sınırı havalimanının içinden yürüyerek geçiyosun..pist aynı zamanda otoyol..Netteki laflara bakmayın girersiniz falan diyor ama Uk vizeniz yoksa almıyolar..

  • kerem75  (30.04.12 13:12:48)
Valencia'yı da gör.

  • suleyman kargi  (30.04.12 13:16:12)
go madrid

  • cocodancer  (30.04.12 13:19:01)
(bkz: san sebastian)

  • check minus  (30.04.12 13:26:05)
şimdi madrid endülüs turu var..aryıca barselona turu var ikisi bi arada yok ne yapamalı?

  • Barbunya2  (30.04.12 13:26:19)
ben deniz faln istemiyorum büyüleneceğim bir mimari e tabii doğada olursa güzel olurrr

  • Barbunya2  (30.04.12 13:27:27)
barcelona yap derim.

  • cilgin fantezilerin adami  (30.04.12 13:28:12)
barcelona sevilla malaga civarı harika yerler. madridi salla hiç bi halt yok. granada bulunan el hamra sarayı görülmeye değer. kesin güney tarafı gezmelesin.

  • snlyc  (30.04.12 14:07:18)
madrid'e gitceğine kayseri'ye falan git daha iyi. ama barselona 10 numaradır. madrid de kaldığımız 2 gün boyunca sıkıntıdan patladık.

  • rentts  (30.04.12 14:13:45)
sevillaya git

  • osmanli akincisi  (30.04.12 14:16:53)
barcelona ve endülüs +1

  • xvyz  (30.04.12 14:32:43)