atatürk havalimanı- bostancı

1 mayıs günü Taksime uğramadan en kolay nasıl ulaşım sağlanır? Bakırköy'den deniz otobüsü ile geçilebilir diye düşünüyorum ama havataşın otobüsü yokmuş Bakırköy'e. Alternatif bir yol önerebilir misiniz?

1 mayıs günü taksimdeki havataş otobüsleri taksim yerine mecidiyeköy iett amirliği önünden kalkacak. bir şekilde mecidiyeköye gelebilirseniz havataşa binebilirsiniz.

  • barkopasa  (30.04.12 05:08:16)
metroyla zeytinburnundan ya da aksaraydan aktararak tramwaya geçin. eminönü, karaköy ya da kabataş duraklarından birinde inerek vapurla kadıköy ya da üsküdara geçip oradan otobüs ya da dolmuşla bostancıya ulaşabilirsiniz. biraz uzun olur ama olur. ayrıca eminönü ya da karaköyden haydarpaşaya geçip tren de kullanabilirsiniz.

  • kedili madam  (30.04.12 08:07:49)
Atatürk havalimanından "HAVAŞ" a binerek KOZYATAĞIN'da inebilirsin. Ortalma 1 saatte falan gidiyor. Kozyatağından bostancıya'da en fazla 10 dakikada gidersin.

  • janavarorion  (30.04.12 10:28:01)
havaş artık çalışmıyor. yerine havataş var ve atatürk havalimanından anadolu yakasına servis yok. ancak gördüğüm kadarıyla yenikapı ido iskelesine varmış. oradan bostancıya deniz otobüsü olabilir.
havatas.com
servis güzergahları ve saatleri linkte var. ido'nun sitesinden de deniz otobüsü hakkında bilgi alabilirsin.
  • kedili madam  (30.04.12 10:47:25)
Havaalanından Bakırköy'e metro varmış, ordan deniz otobüsüne bir şekilde ulaşılabilir sanıyorum. Teşekkürler.

  • nıç  (30.04.12 14:22:00)
o bakırköy metro durağın e-5in kenarında. taksi ya da dolmuş vs. bir şeylere binmeden deniz otobüsüne gitmeniz çooook uzun sürer.

  • kedili madam  (30.04.12 14:30:50)