acil 1000 liralık kredi çekmek için önerilerinizi bekliyorum

panpalar, annemin yarın acil olarak 1000 liralık kredi çekmesi gerekiyor.

vakıfbank'ta maaş hesabı var. buradan daha mı kolay çeker? bir de üzerine tapulu ev var.

iş bankası'ndan çekse nasıl olur? gün içinde parayı alabilir mi?

bir de kaç aya bölüyorlar kredi ödemesini? 1000 liranın geri ödemesi kaç para oluyor?

bankamatikten nakit çekebilir worldcard ın yapıkredi de vardı
kaç taksit istiyorsan falan çekim ücreti alıyorlar 50 lira bir de faiz meslea üç alık faiz 56 lira oluyor

  • merakist  (30.04.12 00:17:31)
1000 lirada birşey yok hemen alırsınız.12-16-24 ne isterseniz böylerler.misal 12 ay için 1200 civarı birşey geri ödüyorsunuz.kredi kartınızın limiti varsa benzer oranda hiç uğraşmadan kredi kartından taksitli nakit avansta çekebilirsiniz.

  • Wolfware  (30.04.12 00:19:04)
yapıkredi de esnek hesap diye bir şey var anında maaşın kadar esnek hesaptan para çekebiliyorsun önce telefon açarak aktifleştirmen gerekiyor. bir bankayı telefonla arayın.

  • monkey  (30.04.12 00:22:49)
finans card varsa 3 adet otomatik ödeme talimatı verene faizsiz 12 aylık 1000 tl kredi veriyorlar bu ara araştırın derim.aynı gün kartlan çekiliyo atm den.

  • keller  (30.04.12 02:56:13)