Sosyal Medyada Müşteri İlişkileri Yönetimi - Bitirme çalışması anketim

Selamlar herkese,

Başlıkta ismi geçen bitirme çalışması anketim için siz güzel hedef kitlem insanlara ihtiyacım var, bit.ly linkindeki anketi doldurursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler efendim herkese :)

not: bir üç-beş gün yukarıda kalırsa çok sevinirim :)

yardım etmek için anketi doldurdum ama son soru çok sinir bozucu. bu tarz anketlerde asla firma, kişi veya kurum adı sorulamaz. buradaki anket sonucuna göre sosyal medyayı kötü yönetmiş firmaya gidip, sosyal medya yöneticiliğini mi almak istiyorsunuz?

Son soruyu anketten çıkarmalısın. Anketi kim hazırladıysa yaptığı etik değil. amacı ne olursa olsun.

Ve eğer bu yazıyı görüp anketi dolduracak arkadaşlar varsa, onlar da firma ismi vermesin. asdfsdgfh gibi birşey yazıp geçsinler.
  • sinematematikci  (30.04.12 00:33:34)
ben de o kısma takıldım.

art niyetinizin olmadığını farzederek ve anketi bitirmeyerek son veriyorum buna.
  • nezaretten taharet  (30.04.12 01:18:47)
anketi hazırlayan benim, ancak hiç o şekilde bir niyetim olmadan o soruyu sormuştum. sorunun sorulmasındaki amaç daha çok hangi sektörlerin akla geldiğini merak ettiğimdendi, yani sonuca etkiyecek bir durum yok oradan. hepi topu bitirme çalışması ayrıca, bu kadar sert çıkmanızı anlayamadım. yanlıştır, yapılabilir, dilerseniz saklfhldf diye doldurabilirsiniz. ama üzüldüm açıkçası sonuna kadar gelip de çıkmış olmanızdan.

  • sosyal muhendis  (30.04.12 03:10:24)