parmak arası terlikle araba kullanmak

selam dostlar.
parmak arası terlikle araba kullanmanın bir taktiği var mı ? Az önce kullanmaya çalıştım da zorlandım. var mıdır bir yöntemi ?

ben normal terlikle kullandım 200 km falan ama parmak arası değildi. terliği çıkarıp kullan bence.

  • rentts  (29.04.12 00:38:26)
sizin sıkıntınız terliğin arada pedala takılmasıysa ben çıkarıyorum terlikleri. biraz da alışma meselesi, hayatında doğru düzgün kösele ayakkabısı olmayan ben de sert tabanından dolayı köselede sıkıntı yaşıyorum.

  • geven kafa  (29.04.12 00:38:57)
normalde spor ayakkabı giyiyorum her zaman. yok pedallar arasında takılması değil de ayak altından kayıyor ayaklarımın altından. düzeltmeye çalışmak zor geliyor kullanırken basamayacakmışım gibi geliyor pedallara.

  • baris daima  (29.04.12 00:42:53)
kaza yaptırır adama o derece lanet parmak arasıyla araba kullanmak ve onun kadar olmasada botla da zorluk çekiyorum alışmam zaman alıyor.

  • gündüz m  (29.04.12 00:43:50 ~ 00:44:15)
sağ tekini sola, sol tekini sağa giy bide öyle dene bakim.

  • blackmail  (29.04.12 00:44:36)
Terlik takılır,yüksekliği ayarlayamazsın,pedal geçişleri sıkıntılı olur sonuçta bindirebilirsin bir yere.mümkün mertebe ayakkabı ile kullanın ki ayakkabıda bile tabanları farklı kalınlıklarda ki ayakkabılarla kullanınca alışana kadar sorun olabiliyor.

  • skywalkeremre  (29.04.12 00:45:21)
terlik pedala takiliyor, giriyor falan. cok sakat.

terlikle kullanacaksam terlikleri cikarip ciplak ayakla basiyorum pedallara.
  • no christ requiress  (29.04.12 00:49:00)
bot , yalınayak , terlik vs çok sert fren yapmama sebep oluyor. converse filan. bayılıyorum.

  • serafettinn  (29.04.12 01:01:30)
var tabi terlikleri çıkarmak.

  • ceymısın  (29.04.12 01:30:04)
ciplak ayakla araba kullanmak varken, ne geregi var?

  • guru  (29.04.12 03:19:37)