koltuk altı terlemesi

terleyince hani gömlekte,tshirt de belli oluyor ya aga nedir bunun çözümü ?
rezillik diz boyu oluyor..ne kullansak ?

koltukaltı pedleri var işine yarayabilir.

terlemeyi önlemek iyi bir şey değildir, sağlıklı hiç değildir, o işlere bulaşmanı tavsiye etmem.
  • in vino veritas  (28.04.12 22:35:14 ~ 22:35:43)
kesin geçici çözümlerden biri botox. murat topoğlu diye bir hekim akupunktur ile bu sorunu gideriyor, bilimselliğini sorguluyor olsam da sonuçları gördüm. fda nın onayladığı bir mikrodalga cihaz da var ama türkiye satışı olmamız henüz.

  • kahveci  (29.04.12 14:03:12)
botoks yaptırabilirsin tam da bu aylarda. 6 ay idare eder seni. yan etkisi ya da zararı falan da yok ayrıca. rahat olsun gönlün. onun dışında eczaneden terkur isimli krem alabilirsin. geceleri temiz cilde uygularsın. gün içinde terleme olmaz.

  • girl in a coma  (29.04.12 15:10:47)
himalaya tuzu sür.

  • evkedisi  (03.05.12 18:37:29)