Bugün nasıl hesap numarasını bildiğim bir hesaba para gönderebilirim?

Dostlar acılar içindeyim, acilen bir hesaba para göndermem gerekiyor ama eft yapmak istediğimde tatil olduğu için gönderemezsiniz diyor, ileri tarihli gönderimler için de iban istiyor ki bilmiyorum göndereceğim yerin iban numarasını. fakat bugün parayı yatırdığıma dair elimde bir dekont gibi bir şey olmalı çünkü ödemenin son günü. nasıl olacak bu? (garanti'den yapıkredi'ye transfer etmek istiyorum, çok şey mi istiyorum?)

atm den yatır yapıkredi en son ücret almıyordu bu işlem için. müşterisi ol olma farketmez.

  • hizli sperm  (28.04.12 17:27:11)
IBAN numarasını bilmiyorsan www.yapikredi.com.tr adresinden oluşturabilirsin. hesap numarasını yazınca ekrana IBAN numarası çıkar.
Fakat para gönderirken bu IBAN numarasını girdikten sonra ileri dedikten sonra bu IBAN numarasına ait hesabın, para göndermen gereken hesap olup olmadığını kontrol et. ekranda hesabın ismi çıkar, eğer doğru ise parayı gönder.

Para transfer işlemi de Yapı Kredi atmlerinden kartsız yapılabilir belki. Onu da önce bir 444 0 444 çağrı merkezinden teyid et derim.
  • sinematematikci  (28.04.12 17:28:43)
Alisveris merkezlerindeki bankalar calisir genelde hafta sonlari da. Gidip direkt hesaba yatirabilirsiniz.

  • vampir akrep  (28.04.12 19:20:47)