[]

yemek sonrası uyku hali

11 gibi kahvaltı yaptım ve şu an -yani bir saat sonra falan- öyle bir uykum geliyor ki gözlerimi kapamamak için güç harcıyorum adeta ve bunu her gün yaşıyorum. (saatin önemi yok, 8 de kahvaltı yapınca 9 gibi uyku bastırıyor mesela)

hatta sadece kahvaltılar olarak genelleme yapmasam da olur. öğle ve akşam yemeklerinden sonra da aynı dertle boğuşuyorum.

bunun sebebi nedir, ne yapmam lazım?

 
kişiden kişiye sorunun ana nedeni değişir elbette ama ben karbonhidratı minumuma indirdiğimden beri bu dertten kurtuldum.denemekte fayda var..


  • bi aksilik olmasin  (27.04.12 12:03:31) 
tarçın kullan...


  • evkedisi  (03.05.12 18:41:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.